€ 62,95
- Uiterlijk 5 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deze Muscle Power Fitness Mat is ideaal om mee te nemen. De fitnessmat is in drie delen inklapbaar en heeft handvatten, en is daarom makkelijk mee te nemen. De mat is 5 cm dik en ligt zeer comfortabel. Daarnaast is deze mat vochtbestendig. Door na het gebruik van de fitness mat een doekje eroverheen te halen zorg je ervoor dat de mat schoon blijft.
Lengte: 152 cm Breedte: 60 cm Dikte: 5 cm
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 5 cm |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 Opvouwbare fitnessmat |
Model
Overige informatie
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-slip | Ja |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Product lengte | 152 cm |
| Verpakking breedte | 62 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 62 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De Muscle Power Tri-Fold Mat - Opvouwbare Yogamat - Zwart kost € 62,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,63 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.