Matchu Sports - Yogamat - Anti Slip - Matje - Blauw - 172 x 61 x 0.6 cm
Productomschrijving
De yogamat van Matchu Sports is ideaal voor het uitvoeren van al je yoga oefeningen. De yogamat is voorzien van een speciaal patroon waardoor hij makkelijk neer te leggen is en door de anti-slip functie blijft hij ook op zijn plek. De yogamat wordt ook wel als fitnessmat gebruikt. Let op: het dragen van schoenen terwijl je de mat gebruikt kan voor versnelde slijtage zorgen.
Informatie over de yogamat:
✔Eenvoudig te reinigen
✔Anti slip materiaal
✔Eenvoudig mee te nemen
✔Verkrijgbaar in de kleur: blauw
✔Afmetingen: 172 x 61 x 0,6 cm
✔Gemaakt van PVC
✔Goede kwaliteit
✔Geschikt voor fitness en yoga
Informatie over de yogamat:
✔Eenvoudig te reinigen
✔Anti slip materiaal
✔Eenvoudig mee te nemen
✔Verkrijgbaar in de kleur: blauw
✔Afmetingen: 172 x 61 x 0,6 cm
✔Gemaakt van PVC
✔Goede kwaliteit
✔Geschikt voor fitness en yoga
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 6 mm |
| Product breedte | 61 cm |
| Product hoogte | 0.60 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 1143 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 yogamat blauw |
Model
| Kleur | blauw |
Overige informatie
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
Materiaal
| Materiaal | PVC |
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Geschikt voor type yoga | Yin |
| Product lengte | 172 cm |
| Verpakking breedte | 61 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 6 cm |
EAN
| EAN | 8717624162527 |
Prijsvergelijking yogamatten
De Matchu Sports - Yogamat - Anti Slip - Matje - Blauw - 172 x 61 x 0.6 cm kost € 19,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten. Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99. Bekijk alle yogamatten.