€ 37,95
- Uiterlijk 5 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Blauw gymnastiekmat voor fitness oefeningen. Deze mat is makkelijk schoon te maken. Hij kan opgerold worden maar ook opgehangen aan een haak. De mat is gemaakt van hoge kwaliteit foam dat slijtvast is en naar het lichaam vormt.
Deze blauwe gymnastiekmat is geschikt voor professioneel en thuisgebruik.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 15 mm |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 1.50 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1x Yogamat blau Muscle Power |
Model
Overige informatie
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
Materiaal
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Geschikt voor type yoga | Aerial yoga |
| Product lengte | 190 cm |
| Verpakking breedte | 30 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 60 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De Yogamat Blauw Muscle Power kost € 37,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,63 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.