Aluminium stemvork met dempers, 128 Hz. (DUITS)
Productomschrijving
Deze stemvork is vervaardigd uit aluminium, voorzien van een demper en wordt veelal voor neurologisch onderzoek gebruikt.
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 12 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | aluminiumkleurig |
| Materiaal | Aluminium |
| Product breedte | 3.50 cm |
| Product hoogte | 170 mm |
| Product lengte | 19.50 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 275 mm |
| Verpakking lengte | 4 mm |
| Verpakkingsgewicht | 70 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stemvork |
EAN
| EAN | 8719169996827 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Aluminium stemvork met dempers, 128 Hz. (DUITS) kost € 24,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 92,43 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,21. Bekijk alle klankschalen.