Klankschaal aanstrijkhout met suède camel - 19 cm - 90 g - M
Productomschrijving
| Aanstrijkstok voor klankschalen - met suède bekleed - camel Voor kleine en middelgrote schalen. Alleen voor metalen klankschalen. Simpele vormgeving - mooi afgewerkt. -Klankschaal aanstrijkhout met suède camel - 19 cm - 90 g Afmetingen: 19 cm - Maat: M
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Kunstleer |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 19 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
EAN
| EAN | 8719172834956 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Klankschaal aanstrijkhout met suède camel - 19 cm - 90 g - M kost € 9,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 90,85 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,87. Bekijk alle klankschalen.