Fame FS03 Mini Steel Tongue Drum 3 Pentatonic A - Steel tongue drum
Productomschrijving
Diameter: 7 cm. Materiaal: staal. Stemming: pentatonicA. Zes noten: A/C/D/E/G/A'. Instrument geschikt voor kinderen. Grijze poedercoating. Lineaire klank. Rustgevend. Inclusiefhamer. Fame Steel Tongue Drum in grijs met zes tonen in PentatonicA. De Fame FS03 Mini Stalen Tong Drum 3 Pentatonisch A is een compacte stalen tongtrommel met 6 tonen, geschikt voor kinderen en volwassenen. Het melodieuze instrument met een rustgevende klank biedt zes kristalheldere tonen in PentatonicA, d. w. z. A/C/D/E/G/A'. De zachte klank is krachtig en zuiver tegelijk. Het vloeiende en belachtige karakter is perfect voor meditatieve gelegenheden of om kinderen spelenderwijs kennis te laten maken met muziek en klankproductie. Traditioneel worden steel tongue drums met de vingers aangeslagen, en de Fame Steel Drum produceert een organische sound. De meegeleverde hamer daarentegen belooft een hoger basisvolume en uitgesproken harmonischen. Hoewel de diameter slechts 7 cm is, presenteert de Fame FS03 Mini Steel Tongue Drum 3 PentatonicA een assertief basisniveau. Fame Mini Steel Tongue Drum: FS03. De heldere sound kan op vele manieren worden gebruikt, dus ideaal voor kalmering en meditatie, bijvoorbeeld tijdens klanktherapie of gewoon thuis. De stalen trommel is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Het bolvormige klanktapijt heeft een soortgelijk karakter als de populaire Fame Handpans. Zelfs beginners boeken snel leersucces met de Fame Steel Tongue Drum, omdat er onmiddellijk een aangename soundwordt geproduceerd en je zelfs als leek snel een melodieus speelverloop kunt creren. MS-ID: DRU0041392-000. Fabrikant: Fame. Afmetingen (diameter) in inch: 3. Afmetingen (diameter) in cm: 7.6. Materiaal: Steel. Kleur: Zilver. Incl. kloppers: Yes. Tuning: A. Aantal tonen: 6. Finish: Powder Coated. Incl. tas: Nee. Drums, Handpans und Steel Tongue Drums, Steel Tongue Drums.
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | zie beelden |
| Materiaal | Overig |
| Product breedte | 95 cm |
| Product hoogte | 62.000 cm |
| Product lengte | 105 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 95.000 cm |
| Verpakking hoogte | 62.000 cm |
| Verpakking lengte | 105.000 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.1900 kg |
| Verpakkingsinhoud | Fame FS03 Mini Steel Tongue Drum 3 Pentatonic A - Steel tongue drum |
EAN
| EAN | 4251856411717 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Fame FS03 Mini Steel Tongue Drum 3 Pentatonic A - Steel tongue drum kost € 22,72. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 92,43 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,21. Bekijk alle klankschalen.