Tafelgong met Klopper en Roodhouten Frame
Productomschrijving
| Tafelgong met kloppertje en roodhouten frame De goudkleurige gong zelf heeft een doorsnee van 12 cm. Oosterse vormgeving, schattig!-Tafelgong met klopper en roodhouten frame - 25x22 cm - Maat: M
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 0 mm |
| Kleur | bruin |
| Materiaal | Hout |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 499 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
EAN
| EAN | 8719075390221 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Tafelgong met Klopper en Roodhouten Frame kost € 39,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 90,85 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,87. Bekijk alle klankschalen.