Mad Yogamat - blauw
Productomschrijving
Yoga mat met goede prijs-kwaliteitsverhouding!
De Warrior II Yoga Mat is een vernieuwde versie van de Warrior mat. Deze mat biedt dezelfde functies als de vorige mat én meer! Behouden zijn de goede demping, de goede prijs en de fantastische prijs-kwaliteitverhouding! Daarnaast biedt de Warrior II een verbeterde grip, is deze ftalaat vrij (weekmakers van kunststoffen) én worden deze matten geleverd in spannende nieuwe kleuren!
De dikte van deze mat bedraagt 4 mm. Dit is voor yoga matten de meest populaire dikte. Daarnaast is de mat ook lang genoeg, namelijk 183 cm. Hierdoor blijf je bij al je oefeningen op de mat. Wasbaar in de machine.
Kenmerken:
Afmetingen: 4 mm dik x 61 cm breed x 183 cm lang.
Gewicht: 1,1 kg
Kleur: donkerblauw.
De Warrior II Yoga Mat is een vernieuwde versie van de Warrior mat. Deze mat biedt dezelfde functies als de vorige mat én meer! Behouden zijn de goede demping, de goede prijs en de fantastische prijs-kwaliteitverhouding! Daarnaast biedt de Warrior II een verbeterde grip, is deze ftalaat vrij (weekmakers van kunststoffen) én worden deze matten geleverd in spannende nieuwe kleuren!
De dikte van deze mat bedraagt 4 mm. Dit is voor yoga matten de meest populaire dikte. Daarnaast is de mat ook lang genoeg, namelijk 183 cm. Hierdoor blijf je bij al je oefeningen op de mat. Wasbaar in de machine.
Kenmerken:
Afmetingen: 4 mm dik x 61 cm breed x 183 cm lang.
Gewicht: 1,1 kg
Kleur: donkerblauw.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 4 mm |
| Product breedte | 61 cm |
| Product hoogte | 0.40 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 Yogamat |
Model
| Kleur | blauw |
Overige informatie
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
Materiaal
| Materiaal | PVC |
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Gebruiker segment | Onderweg |
| Geschikt voor type yoga | Kundalini |
| Product lengte | 183 cm |
| Verpakking breedte | 61 cm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 183 cm |
EAN
| EAN | 5060045905857 |
Prijsvergelijking yogamatten
De Mad Yogamat - blauw kost € 19,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten. Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99. Bekijk alle yogamatten.