Vilten onderzetter voor klankschalen
Productomschrijving
Onderzetter vilt roodbruin - Deze handgemaakte vilten onderzetter is van 100% wol en wordt vervaardigd door vrouwen in Nepal. Vilten onderzetters zijn voor vele doeleinden geschikt zoals klankschalen, glazen Flower of Life karaffen of hete pannen. Ze functioneren ook uitstekend om krassen te voorkomen op meubels door bijvoorbeeld mineralen. Specificaties Materiaal: Vilt Afmeting onderzetter: 15 cm
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 7 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | rood |
| Materiaal | Wol |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
EAN
| EAN | 8719172831832 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Vilten onderzetter voor klankschalen kost € 11,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 90,85 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,87. Bekijk alle klankschalen.