Klankschaal set Hart Chakra 10cm
Productomschrijving
Wierokstokjes
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 0 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Metaal |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 300 g |
| Verpakkingsinhoud | per stuk |
EAN
| EAN | 8901232864328 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Klankschaal set Hart Chakra 10cm kost € 49,88. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 90,85 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,87. Bekijk alle klankschalen.