Kristal Lotus Middel
Productomschrijving
| Kristallen lotusbloem met gekleurde kern - middelmaat Materiaal: glas Geluksbrenger en inspiratie in kristalvorm. -Kristal Lotus middel - 7 cm - Maat: L
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Kristal |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 3.5 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
| EAN | 8719497612116 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Kristal Lotus Middel kost € 12,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 90,83 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,87. Bekijk alle klankschalen.