Productomschrijving
De Taurus TPE Yogamat is gemaakt van milieuvriendelijk TPE-materiaal (Thermoplastische elastomere). De trainingsmat is slipbestendig en heeft een comfortabel oppervlak, waardoor je bij het doen van oefeningen de juiste houding hebt. De trainingsmat past zich optimaal aan de vloer aan, wat voor een aangenaam trainingsgevoel zorgt. Je kan de trainingsmat makkelijk oprollen en daardoor makkelijk vervoeren en ruimtebesparend opbergen.
Gemaakt van milieuvriendelijk TPE-materiaal (Thermoplastische elastomere) voor het allerhoogste trainingscomfort
Slipvast oppervlak
Aangenaam trainingsgevoel en een optimale demping
Hoge belastbaarheid
Eenvoudig en ruimtebesparend op te bergen en te transporteren
Opstelmaten - Taurus TPE Yogamat: (L) 173 cm x (B) 61 cm x (H) 0.6 cm
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 6 mm |
| Product breedte | 61 cm |
| Product hoogte | 0.60 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 3 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1x |
Model
Overige informatie
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
Materiaal
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Product lengte | 173 cm |
| Verpakking breedte | 13 cm |
| Verpakking hoogte | 13 cm |
| Verpakking lengte | 60 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De Taurus TPE Yoga mat - 173cm x 61xm - Trainingsmat - Oefenmat - Buikspiermat kost € 46,80.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,44 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.