Productomschrijving
Deze Adidas fitnessmat is geschikt voor yoga en pilates oefeningen. De lichtgewicht Adidas premium yoga mat is oprolbaar en gemakkelijk te transporteren en op te slaan. De Adidas Premium yoga mat is 5 mm dik en biedt een stevige aarding zonder afbreuk te doen aan het comfort. De antislip-textuur van de Adidas Premium fitnessmat zorgt voor extra stabiliteit. De Adidas yoga mat is is alleen geschikt voor trainingen met blote voeten of yoga sokken. Deze Adidas Premium yoga mat is PVC vrij. Specificaties: Yoga mat 5 mm Afmeting: lengte 176 x breedte 61 x dikte 0,5 cm Materiaal: 20% EVA en 80% TPE, PVC-vrij Ideaal voor yoga en pilates Antislip-textuur voor extra stabiliteit Compact en oprolbaar Gemakkelijk te transporteren en op te slaan Lichtgewicht, materiaa Subtiel Adidas-logo Merk: Adidas
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 5 mm |
| Product breedte | 61 cm |
| Product hoogte | 0.50 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 2.5 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 yoga mat |
Model
Overige informatie
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
Materiaal
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Jan Rebelstraat 10, 1069 CB, Amsterdam |
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Gebruiker segment | Op reis |
| Geschikt voor type yoga | Aerial yoga |
| Product lengte | 176 cm |
| Verpakking breedte | 13 cm |
| Verpakking hoogte | 13 cm |
| Verpakking lengte | 62 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De Adidas Premium yoga mat 5 mm preloved blue kost € 29,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.