Klankschaal OMPMH gegraveerd - 11x6.5 - 465 - Metaal - Brons
Productomschrijving
Klankschaal Om Mani Pad Me Hum - gegraveerd Herkomst: Nepal, zuivere klank met veel boventonen – bronskleur. Zowel de buiten- als de binnenkant is rijkelijk versierd. Materialen: Mix van metalen (Cu, Zn, Sn, Ag, Ni, Cd, Ru, Pd, Pt, Cr, Mn). -Klankschaal OMPMH gegraveerd - 11x6.5 cm - 465 g
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 0 mm |
| Kleur | bruin |
| Materiaal | Metaal |
| Product breedte | 6.50 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
EAN
| EAN | 8719075393512 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Klankschaal OMPMH gegraveerd - 11x6.5 - 465 - Metaal - Brons kost € 40,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 91,81 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,21. Bekijk alle klankschalen.