Stemvork & klankschaal activator + klopper
Productomschrijving
Stemvork & klankschaal activator + klopper
Twee hulpmiddelen om een stemvork te activeren.
Kan voor alle stemvorken gebruikt worden, gewogen en ongewogen.
Doet uitstekend dienst in alle situaties waarbij men zittend met stemvorken werkt.
De tapse vorm van de activator geeft optimale stabiliteit.
De rubberen klopper geeft een wat sterkere aanslag.
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 3 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | bruin |
| Materiaal | Hout |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsinhoud | Stemvork & klankschaal activator + klopper |
EAN
| EAN | 8720088290385 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Stemvork & klankschaal activator + klopper kost € 21,90. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 92,43 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,21. Bekijk alle klankschalen.