Klankschaal Ohm set - 8 cm
Productomschrijving
Klankschaal Ohm set - 8 cm
Mooie klankschaal giftset.
Alles wat je nodig hebt om hem goed te laten klinken.
Inbegrepen:
• Klankschaal Ohm mooi gedecoreerd.
• Klankschaal aanslag/aanstrijkhout.
• Klankschaalkussen, geborduurd met Ohm.
• Geschenkdoos van lokta papier, kleur zwart.
• Decoraties kunnen afwijken van getoonde afbeelding!
Kenmerken:
• Afmetingen: 10 cm
• Gewicht: 300 gram
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 8 cm |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Model
| Kleur | bruin |
Materiaal
| Materiaal | Hout |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Mani Bhadra |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
EAN
| EAN | 8719172831542 |
Prijsvergelijking yogablokken
De Klankschaal Ohm set - 8 cm kost € 25,73. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 44,09 voor yogablokken. Yogablokken zijn beschikbaar vanaf € 6,49. Bekijk alle yogablokken.