€ 18,70
- Op voorraad. Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Abalone smudge schelp, voor het bewaren van kleine dingen of branden van salie en wierook. Voor het reinigen of bewaren van kristallen en edelstenen. Extra informatie Abalone smudge schelp - parelmoer Abalone smudge schelp, voor het bewaren van kleine dingen of branden van salie en wierook. Formaat 13-15 cm. -Abalone smudge schelp - parelmoer - Maat: S
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 10 cm |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 Abaloneschelp |
Model
Materiaal
Overige kenmerken
| Product gewicht | 0 kg |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogablokken
De Abalone smudge schelp - parelmoer - 13-15 cm kost € 18,70.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 43,97 voor yogablokken.
Yogablokken zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle yogablokken.