Klankschaal Aanstrijkhout met Suède Rood (19 cm)
Productomschrijving
| Aanstrijkstok voor klankschalen - met suède bekleed Voor kleine en middelgrote schalen. Alleen voor metalen klankschalen. Simpele vormgeving - mooi afgewerkt. -Klankschaal aanstrijkhout met suède rood - 19 cm - 58 gram
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | Rood/Bruin |
| Materiaal | Kunstleer |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 19 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 26 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 37 cm |
| Verpakkingsgewicht | 90 g |
EAN
| EAN | 8719172834734 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Klankschaal Aanstrijkhout met Suède Rood (19 cm) kost € 11,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 90,85 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,87. Bekijk alle klankschalen.