Klankschaal OMPMH gegraveerd - 16x10 - 1250-1400 - Metaal - M
Productomschrijving
| Klankschaal Om Mani Pad Me Hum gegraveerd Let op ! Je dient zelf de klankschaal sticks te bestellen - zie klankschaal accessoires: www.Onze webshopimport.nl/pag,nl,cat,565.html Klankschaal is machinaal vervaardigd. Herkomst: Nepal, zuivere klank met veel boventonen – bronskleur. Binnen- en buitenkant is prachtig versierd. Materialen: mix van metalen (Cu, Zn, Sn, Ag, Ni, Cd, Ru, Pd, Pt, Cr, Mn). Het gebruik van een passende klopper is erg belangrijk om de mooiste klank en de beste klanktrilling uit een klankschaal te halen. Hier lees je hoe je een passende klopper kiest bij je klankschaal (https://patipada.nl/hoe-kies-je-een-klopper-bij-je-klankschaal/). -Klankschaal OMPMH gegraveerd - 16x10 - 1250-1400 - Metaal Afmetingen: 16x10 cm - Maat: M
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 0 mm |
| Kleur | bruin |
| Materiaal | Metaal |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
EAN
| EAN | 8719075393536 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Klankschaal OMPMH gegraveerd - 16x10 - 1250-1400 - Metaal - M kost € 103,95. Het gemiddelde voor klankschalen ligt op € 90,85. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,87. Bekijk alle klankschalen.