Klankschaal/altaarkleed dorje brokaat - 22x18 cm
Productomschrijving
| Klankschaal/altaarkleed - dorje - brokaat Kleedje voor onder een klankschaal of op een altaar met boeddhistische ornamenten. -Klankschaal/altaarkleed dorje brokaat - 22x18 cm
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 3 mm |
| Kleur | Multi colour |
| Materiaal | Stof |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 4 mm |
| Product lengte | 22 cm |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
EAN
| EAN | 8719172836783 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Klankschaal/altaarkleed dorje brokaat - 22x18 cm kost € 14,42. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 92,43 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,21. Bekijk alle klankschalen.