Yogi & Yogini Meditatiebankje - Hout - Amerikaans Eiken - Inklapbaar - 48 x 17 cm
Beoordeling:
(4,4/5)
Merk: Yogi & Yogini, bekijk ook andere Yogi & Yogini Meditatiebankjes
- Uiterlijk 7 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Specificaties
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Dikte | 30 mm |
| Kleur | bruin |
| Materiaal | Hout |
| Product breedte | 17 cm |
| Product hoogte | 48 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2000 g |
| Verpakkingsinhoud | 1x Yogi & Yogini Meditatiebankje - Hout - Amerikaans Eiken - Inklapbaar |
EAN
| EAN | 8719172835311 |
Prijsvergelijking meditatiebankjes
De Yogi & Yogini Meditatiebankje - Hout - Amerikaans Eiken - Inklapbaar - 48 x 17 cm kost € 44,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 88,86 voor meditatiebankjes. Meditatiebankjes zijn beschikbaar vanaf € 29,13. Bekijk alle meditatiebankjes.



