BUDDLEY Meditatiebankje Inklapbaar - 100% Duurzaam bamboe - Yoga krukje met Kussen - Meditatie Bankje - Meditatie - Meditatiekussen - Meditatiestoel Opvouwbaar - Yoga stoel - Meditatiebankjes - Kruk - Meditatiekruk - Ergonomisch - Zabuton - Kussen
Productomschrijving
Het BUDDLEY meditatie bankje is jouw ticket naar ultieme ontspanning en sereniteit. Of je nu yoga beoefent, wilt relaxen of jezelf wilt opladen, dit stevige, comfortabele én inklapbare krukje biedt de ideale ondersteuning.
Voel het zachte kussen onder je en kom tot rust tijdens meditatie, yoga of gebed.
Ontdek de voordelen zelf:
Bamboe:
Onze 100% FSC-gecertificeerde bamboe producten bieden langdurig plezier. In tegenstelling tot goedkope meubels van triplex of multiplex, is bamboe sterker en gaat het langer mee. Bovendien groeit bamboe snel aan.
Specificaties
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Waaldijk 53, 2988AT, Ridderkerk |
| Dikte | 18 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Bamboe |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 44 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 51 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 440 mm |
| Verpakkingsgewicht | 56 g |
| Verpakkingsinhoud | Meditatiebankje |
EAN
| EAN | 8720387749720 |
Prijsvergelijking meditatiebankjes
De BUDDLEY Meditatiebankje Inklapbaar - 100% Duurzaam bamboe - Yoga krukje met Kussen - Meditatie Bankje - Meditatie - Meditatiekussen - Meditatiestoel Opvouwbaar - Yoga stoel - Meditatiebankjes - Kruk - Meditatiekruk - Ergonomisch - Zabuton - Kussen kost € 34,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 92,56 voor meditatiebankjes. Meditatiebankjes zijn beschikbaar vanaf € 29,13. Bekijk alle meditatiebankjes.