Productomschrijving
Deze comfortabele mat met een dikte van 1cm is gemaakt van TPE schuim, uitermate geschikt voor hatha yoga en meditatie oefeningen
Formaat : 183x61
Kleur Paars
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 1 cm |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Verpakkingsinhoud | een YogaStyles EKO-NBR Yogamat in de kleur paars. |
Model
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Dijkgraaf 28, 6921RL, Duiven |
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-slip | Nee |
| Gebruiker segment | Onderweg |
| Product lengte | 183 cm |
| Verpakking breedte | 65 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De YogaStyles EKO-NBR Yogamat Paars kost € 47,50.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 78,55 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.