Productomschrijving
Met deze Yoga Pilates antislip sokken Ballerina van Pilateswinkel ben je ervan verzekerd dat je niet uit zult glijden. Tevens bieden ze bescherming voor je voet. Deze antislip sokken zijn laag uitgesneden en sluiten stevig om je tenen. Deze variant zorgt daarom voor extra bescherming en blijft gegarandeerd goed zitten tijdens o.a. Yoga, Pilates of tijdens een andere sportlessen. One size fits all (t/m maat 40)
Specificaties
Materiaal & afmetingen
Maat
Model
| Type sport | Yoga |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Paars patroon |
| Sokhoogte | Laag |
Materiaal
| Materiaal | Katoen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kleding artikelnummer | 7438248089045 |
| Lijn | Ballerina |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2019 |
| Sportkledingopties | Anatomisch gevormd |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 164 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogasokken
De Yogasokken & Pilatessokken - Antislip sokken * 'Ballerina' - paars patroon - meerdere kleuren verkrijgbaar - Pilateswinkel * Yoga sokken * Pilates sokken kost € 4,84.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 14,26 voor yogasokken.
Yogasokken zijn beschikbaar vanaf € 2,20.
Bekijk alle yogasokken.