€ 5,99
- Uiterlijk 9 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Leuke teen sokken voor het sporten. Voor yoga ook zeer geschikt omdat de sokken anti slip zijn. Ze zijn slijtvast en ademend. Ook leuk om thuis te dragen, vooral als de vloer glad is is het erg prettig dragen.
1 paar sokken
Specificaties
Materiaal & afmetingen
Productinformatie
Maat
Model
| Type sport | Yoga |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | mintgroen |
| Sokhoogte | Laag |
Materiaal
| Materiaal | Polyamide |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 paar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Powerz Prinsenpad 2 9901 HX Appingedam |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kleding artikelnummer | 139 |
| Lijn | sportsok |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportkledingopties | Naadloos |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogasokken
De Teen sokken, sport, fitness, pilates, yoga, anti-slip slijtvast kost € 5,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 13,75 voor yogasokken.
Yogasokken zijn beschikbaar vanaf € 2,20.
Bekijk alle yogasokken.