€ 39,95
- Uiterlijk 13 maart in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Hoogwaardig merkproduct van TRESKO® voor fitness, sport, yoga, pilates, aerobics, zwangerschapsoefeningen en wellness.
Met een dikte van 15 mm biedt de mat optimale isolatie tegen koude vloeren, beschermt uw gewrichten, dempt schokken, beschermt uw rug en vormt zich perfect naar uw lichaam.
Ook geschikt voor buitenactiviteiten, bushcraft en kamperen. ...
Technische details:
190 cm x 100 cm x 1,5 cm
- Verkrijgbaar in zwart, blauw, paars, grijs, roze en rood
- Wasbaar, extra gewrichtsvriendelijk, huidvriendelijk, antislip en duurzaam
- Het niet-giftige NBR-schuim zorgt voor een aangenaam gevoel op de huid
- Praktische draagriem met elastische sluitingen - geen gedoe meer met strak oprollen tot een specifieke minimale afmeting.
- Twee verschillende oppervlakken - geribbeld en glad
- Gemakkelijk schoon te maken. Milieuvriendelijk
- Materiaal: NBR-schuim, ftalaatvrij
- Ideaal voor fitness, sport, yoga, pilates, aerobics, zwangerschapsgymnastiek en wellness
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 15 mm |
| Product breedte | 100 cm |
Model
Overige informatie
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
Materiaal
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Product lengte | 190 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De Yoga mat lichtgroen, 190x100x1,5 cm dik, fitnessmat, pilates, aerobics kost € 39,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,85 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,53.
Bekijk alle yogamatten.