€ 13,56
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
XQ Max Yoga mat, Roze. Deze fitness mat is perfect voor gebruik tijdens je workout. Gebruik de fitness mat bij yoga, pilates en vele andere oefeningen. De mat biedt bescherming, comfort en steun bij elke oefening. Door zijn licht gewicht en de draagband is de mat makkelijk te hanteren en overal mee te nemen. Materiaal: 30% Polyester, 70% PV. Afmeting: 172 x 61 x 0.4 cm.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 4 mm |
| Product breedte | 61 cm |
| Product hoogte | 61.50 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 948 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk Yoga mat |
Model
Overige informatie
| Taal handleiding | Nederlands |
Materiaal
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Pauvreweg 30 4879 NA Etten-Leur, The Netherlands |
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Gebruiker segment | Onderweg |
| Geschikt voor type yoga | Hatha |
| Product lengte | 172 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking lengte | 96 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De XQ Max INT300022 Yogamat-Unisex-Roze kost € 13,56.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,67 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,84.
Bekijk alle yogamatten.