Trikona Yoga Bolster
Merk: Trikona, bekijk ook andere Trikona Yoga bolsters
- Uiterlijk 10 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Een yogabolster is een yoga tool die op verschillende manieren inzetbaar is. Deze bolster heeft een cilindrische vorm. De Bolster is gevuld met kapok.
Een bolster is ontworpen om je rug, onderrug, nek of andere lichaamsdelen te ondersteunen tijdens het uitvoeren van je yoga oefeningen. De bolster kan ook gebruikt worden als ondersteunend kussen tijdens een meditatie.
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Kapok |
| Product breedte | 21 cm |
| Product gewicht | 4.5 kg |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 65 cm |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 30 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 70 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1x Trikona Bolster |
EAN
| EAN | 7428472071763 |
Prijsvergelijking yoga bolsters
De Trikona Yoga Bolster kost € 60,20. Het gemiddelde voor yoga bolsters ligt op € 48,21. Yoga bolsters zijn beschikbaar vanaf € 11,99. Bekijk alle yoga bolsters.



