Trikona Fleece Blanket - Yoga -meditatie
Productomschrijving
Deze warme, zachte en comfortabele Fleecedeken is perfect te gebruiken tijdens de Svansane, een oefening vaak aan het einde van een yogales waarin je ultieme ontspanning ervaart. Daarnaast kan de Fleece blanket ook gebruikt worden als extra ondersteuning tijdens bepaalde yogaoefeningen op de yogamat.
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 5 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | 100% polyester |
| Product breedte | 120 cm |
| Product hoogte | 0.5 cm |
| Product lengte | 190 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 30 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Trikona Fleece Blanket |
EAN
| EAN | 7428472820675 |
Prijsvergelijking yogadekens
De Trikona Fleece Blanket - Yoga -meditatie kost € 39,93. Het gemiddelde voor yogadekens ligt op € 38,26. Yogadekens zijn beschikbaar vanaf € 14,99. Bekijk alle yogadekens.