Productomschrijving
Deze spraykop past op de 500ml flessen yogareiniger: artikel 12150 + 12151.
Bestel deze spraykop tenminste de eerste keer dat je een yogareiniger aanschaft.
Daarna is hij te hergebruiken bij een volgende fles die je aanschaft.
Voordelig voor het milieu en je portemonnee.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 3 cm |
| Product breedte | 3 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
| Verpakkingsinhoud | Spraykop voor een 500ml fles Yogamat reiniger biologisch 1 stuks |
Model
Overige informatie
| Taal handleiding | Universeel |
Materiaal
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Geschikt voor type yoga | Aerial yoga |
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 18 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De Spraykop bij 500ml fles Yogamat reiniger biologisch kost € 8,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,12 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.