Rucanor Yoga Mat - Klein fitness - paars licht / lila - ONE
Productomschrijving
Rucanor yogamat
Deze yogamat heeft een goede grip en demping. De mat is super licht en is dus makkelijk mee te nemen. De yogamat is geschikt voor elke ondergrond.
Specificaties:
Kleur: lila
Geslacht: unisex
Materiaal: EVA
Lengte: 185 cm
Breedte: 61 cm
Dikte: 3,5 mm
Deze yogamat heeft een goede grip en demping. De mat is super licht en is dus makkelijk mee te nemen. De yogamat is geschikt voor elke ondergrond.
Specificaties:
Kleur: lila
Geslacht: unisex
Materiaal: EVA
Lengte: 185 cm
Breedte: 61 cm
Dikte: 3,5 mm
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 3.5 mm |
| Product breedte | 61 cm |
| Product hoogte | 0.35 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 2 |
Model
| Kleur | paars licht / lila |
Overige informatie
| Taal handleiding | Nederlands |
Materiaal
| Materiaal | EVA |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Laan van Europa 390, 3317 DB Dordrecht, NL |
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 maanden |
| Gebruiker segment | Onderweg |
| Geschikt voor type yoga | Ashtanga |
| Product lengte | 185 cm |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 117 mm |
| Verpakking lengte | 629 mm |
EAN
| EAN | 8715517004183 |
Prijsvergelijking yogamatten
De Rucanor Yoga Mat - Klein fitness - paars licht / lila - ONE kost € 21,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten. Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99. Bekijk alle yogamatten.