Rucanor Yoga mat - Klein fitness - blauw - ONE
Productomschrijving
Rucanor yogamat
Deze yogamat heeft een goede grip en demping. De mat is super licht en is dus makkelijk mee te nemen. De yogamat is geschikt voor elke ondergrond.
Specificaties:
Kleur: blauw
Geslacht: unisex
Materiaal: EVA
Lengte: 173 cm
Breedte: 61 cm
Dikte: 3,5 mm
Deze yogamat heeft een goede grip en demping. De mat is super licht en is dus makkelijk mee te nemen. De yogamat is geschikt voor elke ondergrond.
Specificaties:
Kleur: blauw
Geslacht: unisex
Materiaal: EVA
Lengte: 173 cm
Breedte: 61 cm
Dikte: 3,5 mm
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 3.5 mm |
| Product breedte | 61 cm |
| Product hoogte | 0.35 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 yogamat |
Model
| Kleur | blauw |
Overige informatie
| Taal handleiding | Nederlands |
Materiaal
| Materiaal | EVA |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Laan van Europa 390, 3317 DB Dordrecht, NL |
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 maanden |
| Gebruiker segment | Onderweg |
| Geschikt voor type yoga | Vinyasa |
| Product lengte | 173 cm |
| Verpakking breedte | 118 mm |
| Verpakking hoogte | 102 mm |
| Verpakking lengte | 621 mm |
EAN
| EAN | 8715517004169 |
Prijsvergelijking yogamatten
De Rucanor Yoga mat - Klein fitness - blauw - ONE kost € 26,36. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten. Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99. Bekijk alle yogamatten.