Productomschrijving
Pendelmat met astrologische aanduidingen in het Engels.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 30 cm |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 0.20 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 25 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Model
Materiaal
Overige kenmerken
| Product gewicht | 25 g |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogablokken
De Pendelmat astrologie (30x30 cm) kost € 15,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 43,90 voor yogablokken.
Yogablokken zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle yogablokken.