Blackroll Block Yogablok - Zwart
Merk: Blackroll, bekijk ook andere Blackroll Yogablokken
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Intensievere myofasciale zelfmassage
Met behulp van de Blackroll Block is het mogelijk om een intensievere myofasciale zelfmassage te creëren met je bestaande blackroll items. Gebruik de Block in combinatie met kleine Blackroll producten om meer druk uit te oefenen en dieper in je weefsel door te dringen. Hierdoor pak je moeilijk bereikbare spiergroepen aan. Daarnaast is de Blackroll Block ideaal als yogablok voor extra ondersteuning om evenwicht te vinden.
Met handige opbergruimte
De onderzijde van de Blackroll Block is hol en biedt ruimte aan meerdere Blackroll items. Zo bewaar je er een Blackroll Mini of een Blackroll Duoball in en kun je er een Blackroll Ball 08 in opbergen.
Blackroll
Blackroll biedt mensen van alle leeftijden de mogelijkheid om hun flexibiliteit, balans en kracht te verbeteren, door middel van gemakkelijke oefeningen en het toepassen van zelfmassage. Blackroll is in 2007 opgericht in Duitsland door Jürgen Dürr. Enkele jaren later is Blackroll sterk gevestigd op de markt en wordt het merk goed gesteund en aanbevolen door leiders in de gezondheid-sport en therapeutische industrie.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 15 cm |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 185 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 Blackroll Block |
Model
| Kleur | Zwart |
Materiaal
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 4260346270390 |
Prijsvergelijking yogablokken
De Blackroll Block Yogablok - Zwart kost € 21,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 45,05 voor yogablokken. Yogablokken zijn beschikbaar vanaf € 5,49. Bekijk alle yogablokken.



