€ 34,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
PedaYoga yogamat voor kinderen - speelmat met yoga oefeningen en bordspelMet deze vrolijke yogamat voor kinderen van PedaYoga wordt yoga een echt avontuur! De mat biedt een stabiel en antislip oppervlak, zodat je kleine yogi veilig en comfortabel kan bewegen en poseren. Dankzij het kleurrijke ontwerp en het geïntegreerde bordspel met 36 yoga poses, wordt elke yogales of thuissessie een feestje vol plezier en beweging.PedaYoga maakt yoga toegankelijk en leuk voor kinderen van 4 tot 8 jaar. De mat is gemaakt van huidvriendelijk PVC, vrij van latex en ftalaten, en is eenvoudig schoon te maken. Of je nu thuis of in de klas yoga doet, deze mat helpt kinderen hun concentratie, motoriek en zelfvertrouwen te ontwikkelen. Je hoeft geen yoga-expert te zijn om samen te genieten van ontspanning en plezier!Extra informatieAntislip yogamat speciaal voor kinderenInclusief bordspel met 36 yoga houdingenGemaakt van huidvriendelijk, veilig PVCStimuleert beweging, concentratie en plezier.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 5 mm |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 1.44 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 mat |
Model
Overige informatie
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
Materiaal
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Geschikt voor type yoga | Hatha |
| Product lengte | 150 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 100 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De Peda Yoga Kinder Mat met oefeningen - Yogamat kinderen - Kinder Yogamat kost € 34,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,97 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.