Odlo Run Easy Warm Tight Dames - Sportbroeken - zwart - maat L
Merk: Odlo, bekijk ook andere Odlo Fitnessleggings
€ 80,01
- 6 dagen
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Vol met handige details zoals zakken voor je sleutels en telefoon. Deze warme ODLO Run Easy legging is gemaakt van zacht aanvoelende stof voor ultieme bewegingsvrijheid en stretch terwijl je aan het lopen bent. De ideale partner voor hardlopen in de kou.
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 7613361876936 |
| Kledingmaat | L |
| Kleur | zwart |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Fitness & Training |
| Materiaal | Polyester |
| Pasvorm | Normaal |
| Sportkledingopties | Elastische band |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | 322841 |
| Kledinglengte | Lang |
| Lijn | Odlo Run Easy Warm Tight Women |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 217 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 266 mm |
| Verpakkingsgewicht | 243 g |
| Wasvoorschrift | Niet bleken |
EAN
| EAN | 7613361876936 |
Prijsvergelijking fitnessleggings
De Odlo Run Easy Warm Tight Dames - Sportbroeken - zwart - maat L kost € 80,01. Het gemiddelde voor fitnessleggings ligt op € 36,56. Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,40. Bekijk alle fitnessleggings.



