ENDURANCE Tights Tata
Merk: Odlo, bekijk ook andere Odlo Fitnessleggings
€ 84,95
- Uiterlijk 9 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
De Tata W Cool-Tech Tights van ENDURANCE voor dames zijn functionele tights. Ze zijn een ideale keuze voor fitness, indoor sporten, urban outdoor, hardlopen & wandelen of voor yoga en Pilates. Ze hebben een tijdloos monochroom ontwerp met reflecterende elementen. Dankzij de elastische tailleband met aantrekkoord is de panty bijzonder comfortabel. De panty heeft ook een Quick Dry-functie en verkoelende Keep Cool-technologie, evenals ademende eigenschappen en flatlocknaden.
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 5715350156448 |
| Kledingmaat | 44 |
| Kleur | zwart |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Fitness & Training |
| Materiaal | Nylon |
Overige kenmerken
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 34 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
EAN
| EAN | 5715350156448 |
Prijsvergelijking fitnessleggings
De ENDURANCE Tights Tata kost € 84,95. Het gemiddelde voor fitnessleggings ligt op € 36,56. Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,40. Bekijk alle fitnessleggings.



