Productomschrijving
Mila | Yoga Tas | 84cm lang | 14cm doorsnede | stevig canvas met rits | binnenzijde gevoerd met kunststof | grijs
Deze canvas yogatas is ruim uitgevoerd en kan naast een yogamat ook wat extra spullen kwijt. Naast het hoofdvak is er ook een handige ruime zak voor een telefoon, sleutels, pasjes, etc
De tas is voorzien van een comfortabele schouderriem.
Een mooi afgewerkte tas met een stevige rits.
Materiaal: Canvas
Afmetingen: 88 CM lang; diameter van 14 cm
Kleur: grijs
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 84 cm |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 275 g |
| Verstelbaar | Ja |
| Verpakkingsinhoud | 1 yogatas |
Model
| Type sport | Yoga |
| Kleur | grijs |
Materiaal
Overige kenmerken
| Aantal vakken | 2 |
| Doelgroep | Mannen & Vrouwen |
| Inclusief wielen | Nee |
| Maat | L |
| Met schoenenvak | Nee |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type tas | Duffel bag |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Volume in liters | 10 l |
| Waterafstotend | Ja |
EAN
Prijsvergelijking sporttassen
De Mila | Yoga Tas | 84cm lang | 14cm doorsnede | stevig canvas met rits | fijne ruime tas | grijs kost € 19,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 40,13 voor sporttassen.
Sporttassen zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle sporttassen.