Mila Yoga blokken – lichtpaars/grijs - set van 2 - 23 x 15 x 7.5cm
Productomschrijving
Vormvastheid, een laag gewicht en stevigheid zijn belangrijke eigenschappen voor eeb yogablok. Je kunt een blok gebruiken voor verschillende yoga houdingen om de handen, het hoofd en de heupen te ondersteunen.
Onmisbaar voor iedere yoga-beoefenaar. Dit materiaal is makkelijk schoon te maken en te houden, en dus een goede hygiënische optie.
Going Orange is een gespecialiseerde leverancier van sport accessoires op het gebied van Yoga, Pilates en Fitness.
Afmetingen: 23 x 15 x 7.5cm
Gewicht: 110 gram
Materiaal: EVA
Kleur: lichtpaars/grijs
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 23 cm |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 7.5 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 390 g |
| Verpakkingsinhoud | 2 Yogablokken |
Model
| Kleur | Lichtpaars / grijs |
Materiaal
| Materiaal | EVA |
Overige kenmerken
| Product gewicht | 185 g |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakking breedte | 16 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 24 cm |
EAN
| EAN | 8719326905839 |
Prijsvergelijking yogablokken
De Mila Yoga blokken – lichtpaars/grijs - set van 2 - 23 x 15 x 7.5cm kost € 19,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 44,60 voor yogablokken. Yogablokken zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle yogablokken.
Meer van Mila