Productomschrijving
Deze studio mat is iets dikker (0,5 mm) dan de standaard mat, biedt goede demping en heeft slipweerstand. Deze duurzame mat is ideaal voor in de studio of voor intensief thuisgebruik. De breedte bedraagt 60 cm (standaardbreedte). Wasbaar in de machine.
Kenmerken:
Gewicht: 1,5 kg
Maat: 4,5 mm dik x 60 cm breed x 183 cm lang
Kleur: Grijs
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 4.5 mm |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 0.45 cm |
Productinformatie
Model
Overige informatie
Materiaal
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Gebruiker segment | Onderweg |
| Geschikt voor type yoga | Hatha |
| Product lengte | 183 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De MADFitness Studio Yoga Mat - Dikte 4,5 mm - Geen Phthalaat - 60 cm Breed - Grijs kost € 48,37.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,48 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.