Antislip yogamat 175 x 60 cm Ideaal voor Gym Umbro
Productomschrijving
LET OP: Dit artikel wordt per stuk verkocht. Dit artikel is beschikbaar in verschillende versies. U ontvangt een willekeurige versie. Bestelt u er meerdere, dan leveren wij, indien voorradig, een mix van verschillende soorten.
De Umbro yoga en fitness mat is geschikt voor verschillende oefeningen zoals yoga, stretching en fitness. Dankzij het lichte en oprolbare ontwerp neem je de mat eenvoudig mee en gebruik je deze waar je wilt.
Voordelen van Umbro yoga en fitness mat
Geschikt voor yoga en fitness oefeningen Antislip oppervlak voor extra grip tijdens gebruik Biedt ondersteuning en demping voor het lichaam Lichtgewicht en eenvoudig op te rollen Inclusief draagriem voor gemakkelijk transportDe Umbro fitnessmat is praktisch in gebruik en geschikt voor zowel thuis als onderweg. Door het compacte formaat en de draagriem neem je de mat eenvoudig mee naar elke training.
Product specificaties Umbro yoga en fitness mat
Type: Yoga en fitness mat Afmetingen: ca. 173 x 61 x 0,3 cm Dikte: 0,3 cm Eigenschappen: Antislip oppervlak Inclusief: Draagriem Gebruik: Yoga / fitness / oefeningen Beschikbare kleuren: Grijs, blauw, rood of geelSpecificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 2 mm |
| Product breedte | 68 cm |
| Product hoogte | 175 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Model
| Kleur | ROOD GEEL BLAUW |
Overige informatie
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Gebruiker segment | Op reis |
| Product lengte | 56 cm |
| Verpakking breedte | 556 mm |
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 56 mm |
EAN
| EAN | 8711292203117 |
Prijsvergelijking yogamatten
De Antislip yogamat 175 x 60 cm Ideaal voor Gym Umbro kost € 14,29. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,07 voor yogamatten. Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99. Bekijk alle yogamatten.