Klankschaalkussen - Ringvormig
Productomschrijving
| Klankschaalkussen ringvormig - 12 x 3 cm Een fluwelen juweeltje, voor een belachelijk lage prijs!-Klankschaalkussen ringvormig - 12x3 cm (2 stuks) - Maat: S
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | bruin |
| Materiaal | Keramiek |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht | 68 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks klankschaalkussen rond |
EAN
| EAN | 8718969175616 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Klankschaalkussen - Ringvormig kost € 10,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,60 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 6,70. Bekijk alle meditatiekussens.