Kaytan Sport Fitnessmat - 174 cm x 59 cm x 0.4 cm – Yoga mat - Inclusief draagriem - workout en Yoga - ANTI Slip mat - Trainingsmat – 100% Huidvriendelijk & Duurzaam - Grijs
Productomschrijving
Breng je workout naar het volgende niveau met behulp van deze Kaytan Sport fitnessmat. Perfect voor in de sportschool, thuis, werk of het reizen. Deze duurzame yogamat heeft een gevoerde anti- slip laag. Het is gemakkelijk schoon te maken, licht van gewicht en ideaal voor yoga, fitness en nog voor veel meer! Gemaakt van duurzaam NBR-schuim met antislip materiaal voor de optimale stabiliteit.
Deze yogamat is de essentiële basis voor een goede yoga-sessie.
Kleur: Roze
Afmeting: (lxbxh)
59 x 174 x 0,4cm
Verkrijgbaar in de kleuren: Blauw, Roze
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 6 mm |
| Product breedte | 174 cm |
| Product hoogte | 0.70 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 893 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Kaytan yogamat inclusief draagriem Roze |
Model
| Kleur | Blauw |
Overige informatie
| Taal handleiding | Nederlands |
Materiaal
| Materiaal | Rubber |
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Inclusief tas |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Geschikt voor type yoga | Hatha |
| Product lengte | 59 cm |
| Verpakking breedte | 126 mm |
| Verpakking hoogte | 580 mm |
| Verpakking lengte | 115 mm |
EAN
| EAN | 8715288993853 |
Prijsvergelijking yogamatten
De Kaytan Sport Fitnessmat - 174 cm x 59 cm x 0.4 cm – Yoga mat - Inclusief draagriem - workout en Yoga - ANTI Slip mat - Trainingsmat – 100% Huidvriendelijk & Duurzaam - Grijs kost € 19,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,07 voor yogamatten. Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99. Bekijk alle yogamatten.