Productomschrijving
Deze yogamat is de essentiële basis voor een goede yoga-sessie en ook geschikt voor andere workouts.
- Met anti-slipcoating en reliëf voor extra grip
- Voorzien van draagriem
- Verkrijgbaar in diverse varianten
173 x 58 x 0,6 cm | Kaytan | Blauw
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 6 mm |
| Product breedte | 58 cm |
| Product hoogte | 0.5 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 834 g |
| Verpakkingsinhoud | 1x - Yogamat blauw |
Model
Overige informatie
| Taal handleiding | Nederlands |
Materiaal
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Inclusief tas |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Geschikt voor type yoga | Hatha |
| Product lengte | 173 cm |
| Verpakking breedte | 129 mm |
| Verpakking hoogte | 113 mm |
| Verpakking lengte | 580 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De yogamat | 173 x 58 x 0,6 cm | Kaytan | Blauw kost € 16,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,12 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.