Productomschrijving
Maak een fashion statement met de Finnacle Yoga Broek!
Met de Finnacle Yoga Broek maak je een fashion statement. Deze superlichte hippe yogabroek zit ontzettend lekker en heeft een laag kruis waardoor je bijna het gevoel krijgt dat je geen broek aan hebt. De elastische taille zorgt ervoor dat hij niet knelt maar wel mooi aansluit. Of je nu tijdens de yoga, buikdansen of gewoon op de bank zit, deze chillbroek is een absolute must-have! En ze zijn er in verschillende kleuren en maten. Kies jouw favoriete kleur en maak een fashion statement met de Finnacle Yoga Broek!
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 8720783404278 |
| Kledingmaat | XXL |
| Kleur | Roze |
| Geslacht | Unisex |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Yoga |
| Materiaal | Katoen |
| Pasvorm | Wijd |
| Sluiting | Elastische tailleband |
| Sportkledingopties | Hoogsluitend |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | 0 |
| Kledingmodel | Trainingsbroek |
| Lijn | / |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportcompetities | Geen sportcompetitie |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
| Wasvoorschrift | 30°C |
EAN
Prijsvergelijking fitnessbroeken
De Finnacle - Harembroek - Yogabroek - Chillbroek - Roze - XXL - Harempants - Luchtige broek - Loose pants/Voor XXL - Roze Harembroek - Luchtige Loose Pants - Chill- en Yogastijl. kost € 17,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 44,03 voor fitnessbroeken.
Fitnessbroeken zijn beschikbaar vanaf € 9,42.
Bekijk alle fitnessbroeken.