Finnacle - "Buikdansen-in-Stijl: XL Paarse Comfortabele Harem Broek
Productomschrijving
Finnacle: Ontdek ultieme beweegbaarheid met onze harembroek
Met de Finnacle harembroek kun je genieten van ultieme beweegbaarheid tijdens Yoga, buikdansen of andere ontspanning. Deze luchtige broek is gemaakt van ademend en zacht materiaal dat je comfortabel laat bewegen en de perfecte pasvorm heeft voor alle maten.
Voordelen van de Finnacle harembroek:
Ademend en zacht materiaal Ideaal voor Yoga, buikdansen en andere ontspanning Lichte en comfortabele pasvormGeniet van ultieme beweegbaarheid met de Finnacle harembroek!
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 8720783409891 |
| Kledingmaat | XL |
| Kleur | Paars |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Yoga |
| Materiaal | Polyester |
| Pasvorm | Wijd |
| Sluiting | Elastische tailleband |
| Sportkledingopties | Geen opties |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | 0 |
| Kledingmodel | Trainingsbroek |
| Lijn | New Age Devi |
| Maatadvies | Valt klein |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportcompetities | Geen sportcompetitie |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 320 mm |
| Verpakkingsgewicht | 45 g |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |
EAN
| EAN | 8720783409891 |
Prijsvergelijking fitnessbroeken
De Finnacle - "Buikdansen-in-Stijl: XL Paarse Comfortabele Harem Broek kost € 15,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 44,03 voor fitnessbroeken. Fitnessbroeken zijn beschikbaar vanaf € 9,42. Bekijk alle fitnessbroeken.