Productomschrijving
DoaBuy yoga mat 180x60 cm roze - roze
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 4 mm |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 0.40 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 249 g |
| Verpakkingsinhoud | 1x Yogamat 180x60 cm |
Model
Overige informatie
| Taal handleiding | Universeel |
Materiaal
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Geschikt voor type yoga | Yin |
| Product lengte | 180 cm |
| Verpakking breedte | 123 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 624 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De DoaBuy yoga mat 180x60 cm roze roze kost € 15,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.