Productomschrijving
De BackMitra heeft bewezen een grote hulp te zijn om rugpijn, nekpijn en schouderpijn te voorkomen en verlichten , De BackMitra is een effectief hulpmiddel bij het versterken van de rug en het verbeteren van de lichaamshoudig
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 55 cm |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | BackMitra |
Model
Materiaal
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
Overige kenmerken
| Product gewicht | 80 kg |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 600 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogablokken
De BackMitra Zwart – Rood , yoga oefening voor thuis kost € 41,91.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 43,90 voor yogablokken.
Yogablokken zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle yogablokken.