€ 41,91
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
De BackMitra heeft bewezen een grote hulp te zijn om rugpijn, nekpijn en schouderpijn te voorkomen en verlichten , De BackMitra is een effectief hulpmiddel bij het versterken van de rug en het verbeteren van de lichaamshoudig.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 5 cm |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 55 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 80 g |
| Verpakkingsinhoud | Backmitra |
Model
Materiaal
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
Overige kenmerken
| Product gewicht | 80 kg |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 60 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogablokken
De BackMitra Grijs-blauw , yoga oefening voor de rug kost € 41,91.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 45,02 voor yogablokken.
Yogablokken zijn beschikbaar vanaf € 5,49.
Bekijk alle yogablokken.