€ 14,00
- Uiterlijk 2 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Korte aansluitende broek met elastische tailleband. 100% katoen, single jersey 210 g/m┬▓.
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 6095414354331 |
| Kledingmaat | M |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Unisex |
| Doelgroep | Kinderen |
Eigenschappen
| Type sport | Fitness & Training |
| Materiaal | Polyester |
| Pasvorm | Normaal |
| Sportkledingopties | Geen opties |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | PA0322/02 |
| Kledinglengte | Kort |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 250 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
EAN
Prijsvergelijking fitnessleggings
De Zwarte dames korte sportbroek en elastische band model Nelly maat M kost € 14,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 36,58 voor fitnessleggings.
Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,20.
Bekijk alle fitnessleggings.